REKRUTACJA TRWA CAŁY ROK

dni
godz

Przyjdź na

Dzień Otwarty

do jedynej takiej prywatnej szkoły podstawowej w Rzeszowie,

która łączy wysoki poziom nauki w języku polskim i obcym oraz zajęcia sportowe w nowoczesnym obiekcie.

Przyjdź z dzieckiem – otrzymacie godzinny voucher na basen!

Zarejestruj się na Dzień Otwarty

29 CZERWCA 10:00

WR znaczy Wybieram Rozwój,
bo tu moje dziecko

Uczy się żyć i współpracować,

a nie tylko zdobywać stopnie

Wychowuje się, a nawet uczy

poprzez sport

Porozumiewa się swobodnie w obcych językach

m. in. angielskim i hiszpańskim

Zdobywa umiejętności i wiedzę

przez doświadczanie

Uczniowie na Dniu Otwartym odkryją

KLASY I-III

KLASY IV-VIII

Rodzice na dniu otwartym poznają

wr-school-tlo

Poznaj Naszych Nauczycieli

Obejrzyj rozmowę z twórcą WR School

Dowiedz się, jaka misja sprawiła, że Marek Piskur stworzył tak kompleksową szkołę. Poznaj odpowiedź na pytanie, jak dzięki niej chce zmienić krajobraz polskiego szkolnictwa i przede wszystkim, co poprzez WR School pragnie zapewnić (nie tylko swoim) dzieciom.

FAQ

Najczęstsze pytania rodziców

Tak, szkoła stanowi strefę zamkniętą dla osób z zewnątrz, karty wstępu mają do niej tylko nauczyciele i administracja. Cała placówka to bezpieczna przestrzeń ze szczególną troską o czas przerw między lekcjami.

Kształcimy dzieci w najskuteczniejszym modelu nauki języków obcych poprzez tzw. immersję językową, czyli zanurzenie w języku. Do nauczania języków angielskiego i hiszpańskiego wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie. Poprzez sport wychowujemy dzieci, utytułowani trenerzy prowadzą zajęcia fizyczne od początku do końca z zaangażowaniem, a sport służy nam nie tylko do kształtowania zdrowego stylu życia młodych ludzi, ale także do ich nauczania empirycznego.

Szkoła posiada własną kuchnię, w której przygotowywana jest zdrowa żywność. Przerwa obiadowa trwa od 11:40 do 12:10. Uczniowie mogą jeść posiłki ze stołówki lub z domu (dostępne mikrofalówki). W szkole jest też automat z jedzeniem również przygotowywanym w szkolnej kuchni.

W International WR School zajęcia pozalekcyjne nie są wypełniaczem, tylko integralnym elementem holistycznego kształcenia. Uczniowie dysponują tu najszerszym wyborem aktywności po to, by każdy mógł rozpoznać i rozwijać swoje pasje.

Zajęcia obejmują pracownię VR, naukę pływania na basenie, judo, jogę, taniec, plastykę, informatykę, ściankę wspinaczkową,, badminton, tenis, wirtualny squash, rugby, futbol amerykański, siatkówkę, koszykówkę, piłkę ręczną, piłkę nożną, unihokej, gimnastykę korekcyjną, akrobatykę, tężnię solankową i saunę.

Wszystko to zawsze od razu po lekcjach, do godziny 16 i w jednym obiekcie – bez konieczności wożenia dzieci po całym mieście.

Każdego przedmiotu na każdej lekcji nauczamy w dwóch językach – angielskim i polskim. Angielskiego używamy także w świetlicy i na korytarzach. Zajęcia sportowe prowadzimy w całości po angielsku. W ten sposób zapewniamy uczniom najskuteczniejszą metodę nauczania języka obcego poprzez tzw. immersję, czyli całkowite zanurzenie w języku, dzięki czemu wszelkie bariery językowe są naturalnie pokonywane. Wszyscy nauczyciele doskonale posługują się angielskim, a dla dwojga z nich jest to język ojczysty (native speakerzy). Dzięki takiemu podejściu do nauczania w języku obcym dzieci już w podstawówce mogą osiągnąć licealny poziom angielskiego.
Previous slide
Next slide

Czesne

Językowo-sportowa prywatna szkoła podstawowa

2300 zł/miesiąc

OBEJMUJE:

Wyżywienie
26,00 zł/dzień
OBEJMUJE:
  • zupa, II danie, kompot, podwieczorek

Świetlica

  • W godzinach 7:00-16:00 wliczona w czesne
  • W godzinach 16:00-18:00 – 230 zł/miesiąc lub 15 zł/godzina

Opłata rekrutacyjna

1500 zł 500zł

Jak dotrę do International WR School

Zarejestruj się na Dzień Otwarty

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA

International WR SCHOOL Szkoła językowo-sportowa w Świlczy k. Rzeszowa

Kontakt

146P
Świlcza, 36-072

Zgłoszenie wysłano pomyślnie

Dziękujemy i do zobaczenia na dniach otwartych!